Žblepty

Drobná zabalená otázka

9. prosince 2013 v 16:08 | Brita
Jak tak koukám, blog poněkud chřadne. Nevadí. Lepší nepsat než plácat hlouposti. Dnes ovšem cosi na jazyku mám, a má to neblaze kyselou pachuť.
Nedávno jsme při cestě autem zjistili, že budu v době dohledné (a čím dál dohlednější) usilovat o ten malý kousek plastu, který mi bude dokladem, že už můžu za volantem beztrestně vysedávat i já. Nicméně, ve svých sedmnácti letech se necítím být natolik moudrá a zodpovědná, abych řídila auto. Takové to s motorem. Brm brm, řadící páka, tři (!!!) pedály a spousta předpisů, které nesmím porušit. Řečeno lidově, to nedám.
"Myslíš si, že většina lidí, kteří jedou okolo nás, má aspoň tolik zodpovědnosti, co ty?" padla otázka Ha. Samozřejmě. Nebo možná… ačkoli…

Vemte s sebou kamaráda

31. prosince 2012 v 14:24 | Brita
Někteří lidé v mém okolí trpí přestavou, že potřebují příliš mnoho věcí. Často se s tím setkávám jak na sportovních zájezdech, tak na školních výletech.

Neočekávatelně očekávatelné

22. prosince 2012 v 22:37 | Brita
"Fili, Kili, Oin, Gloin, Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori, Ori and a leader of our company, Thorin Oakenshield..."
And what would you do if you said "good morning" to a wizard and found yourself helping thirteen dwarves to defeat a dragon?

Jak je těžké změnit si život?

8. prosince 2012 v 19:40 | Brita
Doufám, že omluvíte (mí neexistující čtenáři), že vše přirovnávám k plavání. Koneckonců, nic moc jiného na práci nemám.
Tento školní rok je plný změn. Dostala jsem rovnátka (v šestnácti, juchů... na vysoké budu mít rovné zuby :D), začala jsem chodit do tanečních, přestavěla jsem si pokoj a
změnila jsem oddíl!
A co tím blázen chtěl říci?
 
 

Reklama