Plavectví

Především o prsou ve veřejnosti...

30. srpna 2015 v 21:57 | Brita
...Aneb typologie plavců v kondiční dráze

Je jen málo horších věcí, než nemít pronajatou dráhu. Mezi tyto patří prázdná lednička, plný močový měchýř poté, co na sebe konečně nasoukáte karbony, a prasklá čepička.
Nemít svoji vlastní dráhu a plavat jako bezdomovec v dráze pro veřejnost přivádí plavce na pokraj nervového zhroucení a mnohdy k promýšlení vraždy. Proč? Protože ti ashfjgnrekfbsnjfnds neumějí plavat.
Většina lidí, kteří se přihrnou do kondiční dráhy, sotva plave rychleji než ti, kteří se vznáší a pohupují v jiných končinách bazénu. Nebyl by pro ně problém zůstat v neohraničené části a vyhnout se ostatním. Problém je, že ONI si přišli zaplavat. ONI jsou děsně fitness, jóga a zdravá strava. ONI přišli sportovat a NEbudou se míchat se starými babkami ve veřejnosti. Jo, a uhněte mi z cesty, já mám hezči bikiny, než ty vaše speeda.
To, že neumí zůstat u strany, rozeznat pravou od levé a nepřekážet ostatním, nedejbože rychlejším plavcům, je podle všeho podružné.

O projektu + Začínáme v oddílu

26. října 2012 v 16:18 | Brita
Ahoj všem neplavcům!
Již druhým rokem učím malé děti základy plavání a chtěla bych se podělit jak o své zážitky, tak o trenérské poznatky a tipy, které budu směřovat hlavně k rodičům malých pulců. Myslím, že množství dospělých si neuvědomuje, co zápis do oddílu obnáší a očekávají, že po dvou lekcích bude jejich ratolest schopna závodit s Phelpsem. Můžu všechny hned na začátku ujistit, že to tak rozhodně není.
Nebudu si tu hrát na vševěda a všechny předem upozorňuji, že se svou krátkou praxí opravdu neznám všechny fígle, ale myslím, že i základ, kterým sem budu přispívat, může pomoci.
Anglicky mluvící nechť ignorují mé příspěvky a jdou rovnou SEM, hlavně na toto video
Pozor!

Začínáme:

 
 

Reklama