obrázky

Arlan

14. dubna 2011 v 18:22 | BritaNo, chytila mě vlna inspirace. Obrovská, mohutná tsunami, která mě donutila vytvořit tuto karikaturu.
Karikaturu říkám, protože se pravděpodobně nepodobá představě zbytku těch, co ten příběh četli.
No, a dávám jej sem z toho prostého důvodu, že mi ten **** a **** mail nebyl ochoten odeslat zprávu.
Tak tedy, ehm ehm, tuto pastelkovou malůvku věnuji Aničce číslo dvě, nemám tušení, zda se Arlanovi podobá, já ale z náhlého popudu kreslila...

strip aneb příhody jak ze života

23. února 2011 v 21:38 | Brita
Dobře, dobře. Všechno vysvětlím. Začala jsem kreslit novým-starým stylem. Tzn: velká kulatá hlava, čárkovité oči, obdélníkovité tělo a hůlkovité končetiny. Nakreslila jsem už dva fóry, jenže ten první mi rodiče publikovat nedovolili, protože je prý zaměřen na skutečnou osobu a není hezké si z lidí dělat legraci. Takže tento druhý vtip je o mé osobě, můžete věřit, že tvor s takovou mírou šílenství jako já není člověk, proto to není prakticky zaměřeno na žádnou osobu. Je to situace, jenž nastala dnešního dne ve škole, když se mě v pořadí několik lidí zeptalo... to už si přečtete. Jen bych chtěla upozornit, že všechny ostatní postavy jsou smyšlené. V naší třídě se nevyskytuje nikdo jim podobný a pokud jste můj spolužák/žačka, budete mít hodně velkou fantasii, jestli v tom někoho poznáte, protože já ne.

Hrabala jsem, hrabala, až jsem vyhrabala: centropen...

5. února 2011 v 14:54 | Brita
draw
No, tento týden ve škole byl velice plodný. Obzvláště pak čtvrtek, kdy jsme měli dvě suplované hodiny a já s sebou neměla ani I-Pod, ani knížku. I vytáhla jsem sešit na kreslení a tvořila a čmárala. Co se týče centropenu, mrož, netopýr a žirafa byli kresleni v pohodlí domova přibližně před půl hodinou. Díky rodičům, kteří mi mé výtvůrky pochválili, jsem se zmocnila skeneru a mimo tyto ři vyjmenované potvůrky jsem oskenovala i většinu kreseb v onom velice namáhaném školním sešitě. 

oddělovač

Taťka mi odjel s propiskou...

23. ledna 2011 v 21:04 | Brita
draw
Už zase otravuju. No jo, já vím. Ale nemohla jsem si pomoct. Počítala jsem nějaké příklady, potom mě to přestalo bavit a já se pustila do kreslení. Jako první přišlo na svět oko. Oko více méně šrafované a... no to mě podržte...vzhledné. A jelikož mě to začalo bavit, oko jsem ponechala svému osudu na kraji papíru a nakreslila další. A další. A potom...hmmm (zapřemýšlení) a začaly se vlnit vlasy. A! Tramtarará, vzešlo z toho toto.
Nestačila jsem to dokončit. Taťka mi vzal propisku. Ale stejně si myslím, že takhle je to hezčí. Takové tajemné. Navíc, s tím, jak umím nos a pusu, bych to sem nedokázala dát beze strachu, že z toho někoho trefí šlak.
oddělovač

Runy, věštěte...

7. ledna 2011 v 20:49 | Brita
draw
Znáte film Stardust (hvězdný prach)? A poslechli jste si soundtrack? A líbil se vám? Pak jste můj člověk. Ne, pokusím se to nerozepisovat. Ty přízraky... XDDD. Ach jo. To nepochopíte, jestli jste to neviděli. No, nevadí. Chtěla jsem vám přiblížit, co je ten obrázek dole. Totiž, ve filmu je jedna kouzelná scéna, kdy Septimus vyhodí bílé runové kameny a na Lamiinu ruku, kdesi jinde, dopadnou černé. Už jsem  vám to přiblížila? super. Ano, jsou to runové kameny a ruka. No, podívat byste se mohli sami.

obrázky kreslené, darované

27. prosince 2010 v 18:15 | Brita
pamatujete si na článek, kdy jsem těm, co chtěli a napsali mi e-mailovou adresu poslala adresu obrázku, který jsem hodlala dát mamince k Vánocům? tak tady je jak tenhle obrázek, tak ten pro tatínka.

Sním a kreslím

19. prosince 2010 v 15:00 | Brita
no jo, ukamenujte mě. už zas nedávám ve škole pozor a čmářu. no dobře, tak se snažím kreslit a plně se na to soustředím. ovšem pořád lepší než být duchem přítomna při hudební výchově :D

obrázek pro maminku

3. listopadu 2010 v 21:30 | Brita
budu s tím dělat strašné tajnosti, protože tento dotyčný obrázek chci dát mamince k Vánocům, ale už je hotový. (padlo na něj tři dny přestávek a čekání na profesory ve škole a dvě minuty doma)
celkově ho hodnotím jako nejpovedenější zvíře. celý je nakreslený tužkou, na A5ku. kdo si ho bude chtít prohlédnout ještě před tím, než ho dám mamince, nechť mi do komentářů napíše svůj mail a já na něj pošlu adresu obrázku. opravdu si nic víc nemůžu dovolit, ale pak bych to zapomněla.

studie rukou

29. října 2010 v 10:37 | Brita
včera jsem byla u babičky. krom toho že jsme pekly perníčky (tedy, pekly, udělaly jsme těsto a vykrájely tvary) jsem nakreslila miniaturní ruce podle skutečnosti.

Dráček

24. října 2010 v 11:35 | Brita
tak jsem zas kreslila pro sestru a vzniklo z toho tohle :)
bez komentáře... je to podle skutečnosti, ale tu původní postavičku byste v tom nepoznali...

další animačka

16. září 2010 v 17:58 | Brita
mnou vytvořená animace. takový kratší příběh. myslím, že docela vydařený. má tu správnou délku (dokonale nudné) a správnou dávku vtipu (podle toho, jak to vezmete) 

animace želva

16. září 2010 v 16:45 | Brita
stáhla jsem si Beneton Movie GIF a vytvořila animaci želvy, kterou jsem nakreslila v PF. snad se bude líbit. želva mě stálo asi deset minut, stahování programu, nastavování a konečné zpracování mě stálo nervy. =oD

Zahradníček

5. září 2010 v 20:02 | Brita
no, poslední dobou nějak kreslím =oD co k tomu dodat? 

Lady Gaga

3. září 2010 v 15:10 | Brita
ano, tohle jsem nakreslila včera ve škole při záchvatu kreativity během pěti minut. žádné mistrovské dílo, ale snad se to podobá.

obrázky z tábora a tak 4

25. srpna 2010 v 10:08 | Brita
takže tohle je čtvrtý díl obrázků z tábora. Lidé. jeden obličej dvě postavy a protože jsem nevěděla, kam to zařadit, i depresivní motýlci. užijte si to.

obrázky z tábora a tak 3

24. srpna 2010 v 10:12 | Brita
no, takže třetí díl obrázků z tábora a tak. žádná krása, normálně to vypadá líp, ale neměla jsem skener. 
takže: třetí díl, Lidé a zvířata

obrázky z tábora a tak 2

22. srpna 2010 v 9:47 | Brita
varování, tyto obrázky jsou focené foťákem v nepříliš dobře osvětlené místnosti za šerého okamžiku. proto jsou všechny tyto obrázky tmavé. 
toto je druhý díl série obrázků z jednoho sešitu. toto jsou živly, jak je vidím já. poznáte je?
tento 2. díl nese název: (jak jinak) Živly

Hovadinky

20. srpna 2010 v 16:35 | Brita
1) no, měla jsem v úmyslu vytvořit křížovku. ale neměla jsem žádný pořádný nápad, tak z toho z nudy v Photo filtu vzniklo tohle.

obrázky z tábora a tak 1

17. srpna 2010 v 17:28 | Brita
varování, tyto obrázky jsou focené foťákem v nepříliš dobře osvětlené místnosti za šerého okamžiku. proto jsou všechny tyto obrázky tmavé. 
toto je první díl série obrázků z jednoho sešitu. první dva byly nakresleny před táborem, druhé dva po něm. 
tento 1. díl nese název: Před a po

u počítače

14. června 2010 v 20:14 | Brita
mými hlavními zálibami jsou plavání a blog. tak proč to nespojit v jedno? obrázek najdete v cč
 
 

Reklama