Královražedkyně

Mindë, pokračování 4

16. května 2011 v 21:17 | Brita
Inu, zjistila jsem, že mi to tu poněkud vadne, a s hrůzou jsem si uvědomila, že jsem nepřidala další pokračování něčeho, co není až tak dlouhé, jako předchozí díly, a dokonce to není ani natolik úžasné, abyste se kdokoli snížil k tomu to číst. Ano, zase otravuji s Královražedkyní. Potěšil by mě každý kritický komentář.
PS: Musím vymyslet jiný název pro tuhle hatla patla písmenkoládu, než "Mindë, pokračování..."
PS2: Buďte tak laskaví a, u všech padlých od Diaven!, něco žbleptněte! Cokoliv. Ať vím, že jste sem alespoň klikli... :D

O Dračím Tichu

12. května 2011 v 21:56 | Brita


Že tohle město neexistuje? Vy jste o něm ještě neslyšeli? Aha, to bude proto, že je MOJE!

Mindë, pokračování 3

9. dubna 2011 v 13:48 | Brita


I rozhodla jsem se, že zbytek, kterýžto činí myslím, že tři stránky, přidám po menších soustech. Tak zde máte další, a tentokrát poměrně krátkou, část Mindë.
Užijte si to.
Teda, jestli to někdo přečte :P


Mindë, pokračování 2

30. března 2011 v 21:50 | Brita


No, šťastná jako blecha jsem toto dílko dokončila, vytiskla a hodlám jej přinést do školy, kde se bude vyjímat na nástěnce. (A pak prý, že na nástěnce nic není. No, holt se musím pochlubit, no...)
V písmu Calibri, velikosti jedenáct, měří celá povídka čtrnáct stran. No a já právě dodávám pokračování, jenžto je opět předlouhé. No, možná to někoho chytne.
A proč je to v jednorázovkách? Protože lepší rubriku nemám, proto.

Mindë, pokračování

27. března 2011 v 17:54 | Brita


Tak, možná si vzpomenete, že jsem zde uveřejnila první stránku povídky. Nakopla mě tehdy můza a já to prostě musela napsat. Bohužel mě po té jediné stránce znechucena mým uměním opustila. Tehdy jsem, naštěstí pro moji tvořivost, narazila na jeden úžasný blog, kde jsem jedním dechem přelouskala všechny povídky a to mi "vlilo sílu do žil". Bohužel, adresu si nepamatuji :(.
Každopádně, povídka o Elfce Mindë nyní čítá 11 a 1/5 stránek ve Wordu a prvních osm z nich bylo posláno do soutěže na tomto blogu.
Přesně vím, jak bude příběh pokračovat a uvažuji o založení nové rubriky, protože toto dílko se rozhodně do jednoho článku nevejde.
A než začnete číst, doporučuji, přečtěte si tu první stránku... Ále co, já to uveřejním znova. :)
Dala jsem tam krátký úvod, protože nepředpokládám, že byste znali můj fantasy svět a chápali jeho pochody, Kdyby vám něco unikalo, neváhejte, a upozorněte mě na to. Totéž platí pro pravopisné chyby, které jsem možná přehlédla. Jo a kdyby se tam někde objevilo slovo "Máryně", opravil to word bez mého svolení z "mágyně".

RODIČŮM, A TAKTÉŽ JINÝM PŘÍSLUŠNÍKŮM MÉ RODINY VSTUP ZKÁZÁN, V RÁMCI UCHOVÁNÍ JEJICH DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ.

Elfka

12. března 2011 v 13:24 | Brita
No, tak zas plod mé prokrastinace. I vyhrabala jsem pastelky a dala se do práce. Ti z vás, kteří mě znají, nebo tenhle blog sledují delší dobu, asi už ví, že s pastelkami se moc nepřátelím. Kupodivu tento výtvor není až tak špatný, dokud je na papíře. Já ten skener zabiju!
No, nakonec to není až tak špatné...
 
 

Reklama