Čmáry

Na bublině

24. února 2013 v 16:52 | Brita
Představte si, že každý fiktivní svět je někde skutečný. Mezi světy se nedá pohybovat, to dá rozum, ale co kdyby... A tady nastupují "skokani". Lidé, kteří si vesele žijí své vlastní životy ve svém vlastním světě, jdou si zaběhat, běží rychleji a rychleji, až překonají bariéru a skončí někde v jiné realitě. Jistě, je to šok, ale člověk si zvykne na ledacos. Už tedy máme řečeno, že každý vymyšlený svět je reálný a máme i ty, kteří mezi světy cestují. Teď si tedy představte svět, jehož obyvatelé se dorozumívají podle hustoty a délky nudlí z nosu. Voila, někde ten svět je a nějaký nebohý skokan tam může velmi snadno skončit, aniž by věděl, jak se má zeptat, kde sežene něco k jídlu.

Nicméně, když už jsem nějakou zbloudilou duši seznámila s mým úchvatným nápadem na povídky, přejdu k hlavnímu bodu, totiž k ilustraci, jež je mým prvním patvorem v Photoshopu. Celkově mi tento patvor zabral bezmála dvě hodiny, ale než se začne zbloudilý čtenář divit, co na takovém nedodělaném dortu z bláta trvalo takovou dobu, tak to byly prosím nástroje. Najít štětec bez efektu byl pro mou osobu nadlidský výkon, ovládnout gumu se téměř nepodařilo a když už jsem si myslela, že všechno, co potřebuji, znám, objevila jsem, že se dá nabídka ještě vyrolovat a že ty miniaturní trojúhelníčky vyrolují ještě další a další možnosti...

Bestie

12. prosince 2012 v 21:56 | Brita
Co kdyby Vám bylo úplně jedno, že Vám v koupelně žije kříženec bloodhounda, lva a ponožky?

Pro kamarádku

27. října 2012 v 20:42 | Brita
Kamarádka vymýšlí příběh. Tak jsem se vnutila, že se pokusím nakreslit pár postav podle popisu. Vlastně, teď se mi zdá, že jsem děsný flink a nikdy nenakreslím nic pořádného.
Fajn, jednou za uherský rok mě něco popadne a vede mi to ruku, takže něco popavytvořím, ale jinak... skic, čmáranic a postaviček, které nemají příběh ani pozadí, těch je plno a ještě víc.
 
 

Reklama