blbůstky

Proč jenom ta fenka líná a další šílenosti.

11. prosince 2010 v 18:26 | Brita
následující článek je shlukem mého těžce nahromaděného šílenství, neschopnosti vstát od počítače a náhlého návalu inspirace, kterou byste potkat nechtěli. má předkus, šouravý krok, hůl a ručičky jako vyhublé pařátky. a teď mě napadá, neříká se jí polednice? 

kometa

4. prosince 2010 v 20:11 | Brita
stáhla jsem si gimp, protože se na něm učíme ve škole a já se na něm chci naučit pracovat, abych se nemusela ptát profesorky.
rozhodně to není tak hezké jako originál. to víte, jsem příliš líná, abych to zlepšovala a navíc se bojím, že to pokazím...
ano, uhodli jste, že ten obrázek bude kometa. věřte, že rozmazávání ohonu je práce na hodiny a hodiny :D. ale jak jsem řekla, jsem líná, takže místo svědomitých tahů jsem šla: máz sem, máz tam a kometa byla na světě. asi bych vás unudila, kdybych se rozepsala. to mi věřte. stejně jako můžete věřit, že kuře štěká. a teď už k mému podřadnému dílu:

příznaky plavce

26. listopadu 2010 v 20:07 | Brita
jste plavec? opravdu? tak odpovězte na tyto otázky:

Diplomy a výtvor...

16. října 2010 v 18:00 | Brita
takže oznamuji svým návštěvníkům, že jsem vypadla ze soutěže a nártounek (článek s prosbou o hlas zde) se nedočkal slávy. zato jsem dostala diplom (samozřejmě za poslední místo) a ještě jeden diplom od Lastury k tomu přidám. a jak tak brouzdám blogem, našla jsem soutěž, do které se sice už nemůžu přihlásit, ale co. ten úkol, co tam byl, jsem z čiré nudy udělala a uvidíte jej pod těmi diplomy. 
Píšu vlastně skoro po týdnu co? to je nevídaná doba. no, může za to to, že hodlám být aktivní ještě na dalším blogu, ale jeho adresu z rozmaru tady neprozradím. jen tak, na zkoušku. abych viděla, jak moc se o mo tvorbu zajímáte (berte to s odstupem prosím)
a co je jinak nového? jsem nemocná. uškemrala jsem (tomu byste nerozuměli, pokud byste nebyli mnou), že v pondělí už do školy jít můžu, abych nakazila ostatní (to si dělám legraci) a doplnila učivo (vážně. každá absence snižuje možnost dostat za jedna). a co mi vlastně je? po třech hodinách si kapu do očí kapky, protože v nich mám nějaký (doplňte nevhodné slovo) zánět, pocházející z té (jiné nevhodné slovo) rýmy, která mi do slova a do písmene už leze krkem. nedělám si legraci. ta potvora už mě stačila málem udusit, ale já se nedám. taky bych měla užívat sprej do nosu (hned několik druhů, jeden na uvolnění a jeden na léčbu) a kloktat, protože mám nějaké vředy v krku. podle mě je to buďto obměna beďarů, které (nechť se to nezmění) nemám nebo žaludečních vředů nebo nějaká divná mutace obojího nebo prostě afty. 
nevím, jak často tady budu teď, když pracuji na tom druhém blogu, ale jak se rozjede, asi budu mít víc času na tenhle. a teď už k těm diplomům:

Nártounek v soutěži

2. října 2010 v 19:52 | Brita
jtak nyní zabrousím daleko od toho, co by se ode mě dalo čekat. ano, přihlásila jsem se do soutěže. soutěže o nej zvíře. jsem tam s Nártounem filipínským. takže k věci:

žába PNG

29. srpna 2010 v 18:35 | Brita
chich, tak jsem si zablbla v Photo Filteru. žabku jsem vytvořila pomocí štětce a kyblíčku s barvou.

REKLAMY SEM!

13. července 2010 v 20:49 | Brita
takže, abych šla rovnou k věci. 

soutěž o nejhezčí obrázek v malování

13. července 2010 v 10:28 | Brita
takže: tuto soutěž sem dávám, protože se mi moc líbí obrázky Lastury, které ale na blog moc lidí nechodí atd. atd. podle mě jsou to na její věk docela hezké obrázky. nedivte se tomu, jak vypadají, ona totiž nemá skener, aby své ruční výtvory mohla dát na blog. takže maluje v programu Malování. podle mě je to docela zajímavý "směr", takže dělám tuto soutěž.
((doufám že) srozumitelnější vysvětlení v cč)
 
 

Reklama