Říjen 2012

Pro kamarádku

27. října 2012 v 20:42 | Brita |  Čmáry
Kamarádka vymýšlí příběh. Tak jsem se vnutila, že se pokusím nakreslit pár postav podle popisu. Vlastně, teď se mi zdá, že jsem děsný flink a nikdy nenakreslím nic pořádného.
Fajn, jednou za uherský rok mě něco popadne a vede mi to ruku, takže něco popavytvořím, ale jinak... skic, čmáranic a postaviček, které nemají příběh ani pozadí, těch je plno a ještě víc.

O projektu + Začínáme v oddílu

26. října 2012 v 16:18 | Brita |  Plavectví
Ahoj všem neplavcům!
Již druhým rokem učím malé děti základy plavání a chtěla bych se podělit jak o své zážitky, tak o trenérské poznatky a tipy, které budu směřovat hlavně k rodičům malých pulců. Myslím, že množství dospělých si neuvědomuje, co zápis do oddílu obnáší a očekávají, že po dvou lekcích bude jejich ratolest schopna závodit s Phelpsem. Můžu všechny hned na začátku ujistit, že to tak rozhodně není.
Nebudu si tu hrát na vševěda a všechny předem upozorňuji, že se svou krátkou praxí opravdu neznám všechny fígle, ale myslím, že i základ, kterým sem budu přispívat, může pomoci.
Anglicky mluvící nechť ignorují mé příspěvky a jdou rovnou SEM, hlavně na toto video
Pozor!

Začínáme:


Nový článek

25. října 2012 v 13:24 | Brita |  Do června 2011
Je říjen 2012 a já se vracím zpátky. Vracím se s novým vzhledem, novou osobností, novými zážitky a elánem. Je to skvělý pocit, jako bych se vrátila z předlouhé cesty domů.
Chtěla bych uzavřít minulou kapitolu tlustou čárou a začít na novém papíře. Nechci ale nic ztratit. A tak, zde je staré menu a v rubrikách najdete složku "do června 2011":