Chomutov: První půlden byl Krátkodlouhý

24. května 2011 v 20:57 | Brita
První půlden závodů, aneb c se stalo po příjezdu...
Na místo závodů nás hnala myšlenka, že jakýmsi záhadným způsobem plave polovina z nás hned první disciplínu, totiž 50 metrů kraulem. Pravděpodobně za to může stres z cesty, možná ale, že i ta rozcvička, kterou vedl Š, pro nezasvěcené, Š je člověk, jemuž narada říkám trenér, ovšem občas nás trénuje. Asi nejblíže jeho popisu je "odrostlý plavec". To jsem ale odbočila. Prostě, ať už za to může cokoliv, tu "padinu" jsem zaplavala za 31 s, což je o vteřinu rychleji než můj dosavadní čas. Celá veselá jsem si sedla na lavičku s výhledem na tabuli, kde se promítaly časy. Další rozplavba moje sebevědomí o něco snížila, nejrychlejší tam se dostal pod třicet.
Jelikož mě dlouho nic nečekalo, a čtyřstovka, kterou jsem čekala, měla přijít až jako třešnička na konec dopoledne, odstrkala jsem všechny okolo mě, roztáhla ručník a relaxovala, což se sice dobře píše, ale v momentě, když si přes vás přehazují tašky, těžko dělá. Postupem času odpadl i zbytek družstva a poležení na tribuně neodolala ani trenérka. Jediný, kdo měl přehršel energie, byla K, která seděla nade mnou a pořád do mě strkala, snažíce se mě shodit na poklimbávajícího V. Mám podezření, že jsem si díky tomu narazila loket.
I přes to, že jsem vstala až asi minutu před startem (přeháním, jak jinak), dosáhla jsem osobního rekordu. Svůj starý čas jsem stáhla o tři desetiny...(3/10 vteřiny) Výsledný čas: 5 min 27 s
Po doplavání tohoto dlouhého závodu, který i přes to, že není mým oblíbeným, mi docela jde, jsme měly (opět, my holky. Přidala se k nám ještě K, další od nás) hlad a rozhodly se jít na oběd. Trenérka nás zadržela, prý máme počkat na kluky, když V už poplave... Takže jsme si zafandily, koukáme na výsledkovou tabuli a já nevěřím svým očím. V, který je rychlejší než já úplně všude, a čas o 10 s horší? Ani eM se to nezdálo, a tak to u rozhodčích ukecal na 5 min 26 s. Tss...
Bylo nám řečeno, že můžeme jít napřed, a když se kluci u vchodu neobjevili, pokračovaly jsme samy. K všeobecné spokojenosti jsme s M skončily na lavičce v parku s houskami z domova, zatímco K zvesela ukusovala koupený kebab.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama