Květen 2011

Chomutov: První půlden byl Krátkodlouhý

24. května 2011 v 20:57 | Brita
První půlden závodů, aneb c se stalo po příjezdu...

Comutov:Cesta, aneb Cože? Kdyže?!:

22. května 2011 v 15:32 | Brita
Přináším vám čerstvé novinky z mého plaveckého života: Tento víkend se udála hromada věcí, která, ač je to k nevíře, se točí okolo jedněch závodů. Velké ceny Chomutova. Se svými výsledky jsem celkem spokojená, mám takový pocit, že jsem v tom "zlatém středu", totiž to, že mě moje výkony sice nedostaly "ne bednu", ale také jsem nebyla mezi prvními od konce.
Závdy trvaly celou sobotu a nedělní dopoledne, ve kterém jsem očekávala pouze jeden start.
Ale abych začala od začátku...

Mindë, pokračování 4

16. května 2011 v 21:17 | Brita |  Královražedkyně
Inu, zjistila jsem, že mi to tu poněkud vadne, a s hrůzou jsem si uvědomila, že jsem nepřidala další pokračování něčeho, co není až tak dlouhé, jako předchozí díly, a dokonce to není ani natolik úžasné, abyste se kdokoli snížil k tomu to číst. Ano, zase otravuji s Královražedkyní. Potěšil by mě každý kritický komentář.
PS: Musím vymyslet jiný název pro tuhle hatla patla písmenkoládu, než "Mindë, pokračování..."
PS2: Buďte tak laskaví a, u všech padlých od Diaven!, něco žbleptněte! Cokoliv. Ať vím, že jste sem alespoň klikli... :D

O Dračím Tichu

12. května 2011 v 21:56 | Brita |  Královražedkyně


Že tohle město neexistuje? Vy jste o něm ještě neslyšeli? Aha, to bude proto, že je MOJE!

Když se dá 500 letý upír do řeči s mrtvou zombie a mluví o normálních (opravdu normálních??) lidských tématech

8. května 2011 v 19:59 | Brita |  moje žblepty


Moje geniální kamarádka mi opět ukázala program, který mne uchvátil. Windows live messenger... A tak jsme chatovaly, chatovaly, chatovaly, až jsme se od morčat dostaly až k hlubokomyslné úvaze o Správci blogu sízet. A dospěly jsme k podivuhodnému závěru.
Abych uvedla věci na pravou míru. Nás dvě poněkud ovlivnil seriál upíří deníky a tak nudné hodiny ve škole a nyní i volný čas na MSN trávíme hraním něčeho, co mi někdy připomíná RPG. A tak se seznamte s 500 letou upírkou Kath a nově zesnulou Britou, jejíž způsob smrti je popsánna konci morčecí části. Aby mohla mluvit, stalo se z ní na krátko zombie...