Boj s kapesníky

26. února 2011 v 21:03 | Brita |  moje žblepty

Jsem pomatená. Už to tak bude. Neměla jsem včera jít na ten trénink. Bylo to bezúčelné hrdinství, které si odnesu chřipkou. Jop, taková už zkrátka jsem. Nepolepšitelněnepolepšitelná. Tak jak to vůbec bylo? Můj smysl pro povinnost (budiž mu země lehká) mě dokopal k nevystoupení z autobusu a pokračování na trénink, přestože dva balíčky kapesníčků, jež jsem spotřebovala ve škole, mi jasně říkaly, že skákat do vody a přebýt tam hodinu a půl není ten nejlepší nápad. Ani vlastně nevím, proč můj smysl pro lenost smysl pro povinnost nepřemohl. Pravděpodobně proto, že již ty dva měsíce, co jsem v novém oddíle, snažím předplavast jednoho kluka. Prostě jsem jako umanutá. Už od soustředění, kde jsem na běžkách pokaždé skončila za ním. Á, vítej, smysle pro soutěživost. Abych to zkrátila, nepřišel. Mohla bych říct, že se flákal, ale jelikož on narozdíl ode mě chodí na ranní tréninky, nebudu do něj moc rýpat. Trenérce bylo špatně a nepřišla. ne, nemohli jsme si dělat, co jsme chtěli, byla tam náhrada. Může mi někdo vysvětlit, jak se mi podařilo zaplavat delfínové nohy rychleji než obvykle? Myslím, že mě zmohla ta poslední trať. Totiž doplavat co nejdál pod vodou. Dala jsem to do půlky bazénu (25 m) a vykuleně jsem zírala, jak to jeden kluk doplaval do konce. No, ale to zase odbíhám od tématu. Jsem příšerně citlivá na uši. Nedokážu se potopit dál jak metr a půl a i tam mám pocit, že mi prasknou bubínky. Pravděpodobně jsem se potopila o deset centimetrů níž, než jsem zvládala. Od té doby mám poněkud zalehlé uši, což umocňuje i moje monstrózní rýma, na niž za dnešek padl celý jeden toaletní papír (sláva, nová rulička pro křečka!). Celý den se můj žaludek chová, jako bych vypila přílišné množství vody a mám pocit, že mi hlen poteče i těma mýma ušima. Docela bych se napila coly, jenže jsem zjistila, že ani bublinky mi mnoho nesvědčí. A přitom umírám žízní! Rty mám vysušené dýcháním pusou a piju pořád, přestože mi z toho je špatně. A nos mám tak odřený kapesníčky, že si připadám, jako by mi po něm někdo přejel struhadlem.
Díky, rýmo. Díky, smysle pro povinnost a ty se nesnaž tvářit nevinně, smysle pro soutěživost!

PS: rozhodla jsem se, že když se mi podařilo tak krásně ukončit Brouky, pokusím se pokračovat s Bulterem. Ale ouha, nějak mi to neleze do hlavy. Navíc mi název absolutně nesedí. Tak nějak se mi podařilo odběhnout od tématu a nechce se mi to zakončovat tak, jak jsem smýšlela. No co. Tak se alespoň pokusím psát tu sci-fi, která absolutně není sci-fi a kterou nezveřejním, alespoň dokud to nedopíšu.
blablablablablablablablablablabla...

PS2: A zase se mi podařilo zaposlouchat do soundtracků.Tentokrát Piráti z Karibiku.
Víte, že jsem na jejich kouzlo přišla docela nedávno? Pořád si přehrávám závěrečný boj z trojky:

"I don't think now is the best time!"

"You can do nothing without the key!"
"I already have the key"
"No, you don't"
"Oh, that key"

Nedivte se. Poslouchám to v angličtině. A pak prý, že pro své vzdělání nic nedělám. Jo, zešílela jsem... unga bunga...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rosalia Rosalia | Web | 26. února 2011 v 21:34 | Reagovat

Máš krásný blog :)

2 blairdee blairdee | Web | 26. února 2011 v 21:36 | Reagovat

Rychle se uzdrav,abys to tomu klukovi pořádně natřela :P

3 Tai ren Moore Tai ren Moore | Web | 27. února 2011 v 10:54 | Reagovat

Jo soundtrack já si zase pořád pouštím ten z Van Helsinga :D Jina díky za komentář a onu alenku- něco- něco znám taky.Psala mi skoro pod každý článek pořád jen "hezký blog" a pokaždé byla na jiné adrese, tak jsem ji blokla ,šlo jen o hloupý spam...

4 Christine.blog Christine.blog | Web | 27. února 2011 v 11:54 | Reagovat

Začnu od konce :-?, Piráti z Karibiku jsou naprosto ůchvatný ta hudba ... shodou okolností zrovna teď mi hrajou z věže ..., jinak budu držet palce, aby si se rychle uzdravila ... :-D  ;-)

5 Christine.blog Christine.blog | Web | 27. února 2011 v 13:47 | Reagovat

Souhlasím ... ;-)A Hraničářův učeň nemá jedinou chybičku, celou knížku přečteš za jeden den :-) . Četla si tu devátou knihu? Ta je naprosto úchvatná, skoro se mi ronily slzy, když popisoval, jak měl Halt v sobě ten jed a nevěděli, co dělat ... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama