Trénink, škola a další šílenosti

5. ledna 2011 v 20:33 | Brita |  moje žblepty
coffe
Víte. Co? Aha, tak vy to nevíte. S tím nemůžu nic dělat. Holt, co se dá dělat. Jak vám mám vysvětlit náš rozvrh, aniž byste padli unuděním? Nevysvětlím? Tak to neřešme. 
Ano, ano, ano, další z mých dokonale šílených, nesmyslných nadpisů. Další šílenosti? Ehm, těch se najde. Proč tam píšu škola? Ne, neptám se vás, ale sama sebe. Tak proč? No, protože je středa a to se co? To se do školy chodí. mimo výjimek. Dobře, vaše trpělivost je přezkoušena. Nyní k Vlastní náplni článku.První řádek, ano, to je klíč k tomuto tématu. A on to zase tak klíč není. Promiňte, nejsem srozumitelná. Mám vodu v uších a ta mi dost mává s rovnováhou. (Proč sedím na stropě?)
tak teď už opravdu. Když já nevím, kde začít...
Dobře, už vím...
Bude to pro vás šok, takže se prosím posaďte. plavu už osm a půl roku. A teď, před Vánoci, mi trenér řekl, že končím. Co dělat. Nemám dostatečně dobré časy, abych se dostala výš. Celé prázdniny jsem byla vystresovaná. Co jsem měla dělat? Budete se divit, jak je těžké najít sport, kam by člověk mohl jít ve čtrnácti bez toho, že by onen sport někdy dělal. Nápad s triatlonem jsem tatínkovi hodila na hlavu. Ani náhodou! Ale pořád jsem neměla žádný nápad. Projížděla jsem internet ale všude: hledáme zájemce 8-11 let, do 9 let a podobně. Smůla, že mi je o těch pár let víc. A tak jsem se na to vybodla. prázdniny skončily. pořád žádný záblesk. A tak jsem, bez jiné možnosti a dostatku pádných argumentů, proč bych tam neměla jít, musela vyzkoušet trénink v jiném oddíle. Světe div se, voda je všude stejná. Zatím tam nikoho neznám až na jednoho jediného člověka, kterýžto tam přestoupil z našeho oddílu myslím před dvěma lety. Mluvím o T. Svorně jsme nadávaly na trenéra, který si nás dovolil vyhodit a zjistili jsme, že je to dobrý herec. Neboť jak jí před dvěma lety, tak mně teď řekl: (představte si lítostivý a omluvný tón), že už si nás dál nechat nemůže, že tam má nováčky a TCTS (Ta, co trénuje starší) si nás kvůli našim časům nevezme. Pak vychytrale podotkl, jestli bychom mu nechtěli pomáhat na krajní dráze (ti nejmladší a nejnezkušenější)
Musím říct, že tenhle nový oddíl je v několika směrech lepší a v několika horší. Lepší je to, že si ve skříňce můžu nechávat věci. Horší že tréninky se mi tím přestupem posunuly o hodinu, takže to stíhám jen, když máme do půl druhé.

A tímto končím svůj další článek. 

PS: Nikdy nezkoušejte udělat 150 dřepů (ani s přestávkami po 25) po hodině, kdy ve vodě makáte jako motorový člun s nákladem hrochů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama