Soustřeďko

21. ledna 2011 v 22:34 | Brita |  moje žblepty
coffe
Již jsem se vrátila. Ano, už to tak bude. Úspěšně se mi podařilo přežít týden bez blogu. Nechápu, jak. A taky nechápu, jak jsem dokázala přežít bez neustálého přísunu jídla za ustavičného pohybu.
Náhodou, bylo to super. Poznala jsem nové lidi, zaběžkovala jsem si, zaběhala jsem si a zaválčila jsem si s klukama. Krása. Ovšem, taky jsem si mohla vybrat lepší postel. Ležela jsem totiž hned za dveřmi, a jak do pokoje pršely sněhové koule, povlečení moklo a moklo... 

Ale doopravdy, běžky mě bavily! Nedělám si legraci. Já, , která ty tenké lyže odsuzovala do pekel horoucích, já, která by na ně nejraději vzala pilku nebo šrotovač, jsem na nich s chutí jezdila. Každý den, v podstatě od rána do večera, no, do oběda či trochu déle. Jak tak přemýšlím, našla jsem k tomuto svému záhadnému počínání dobrý důvod. Jsem totiž děsně, ale děsně umíněná a nehodlala jsem se ukázat jako srab. Tudíž jsem makala až do vykloubení ramen. 
Myslím, že jsem to už říkala. Totiž to, že jsem přestoupila do jiného oddílu. Super parta. Jinak se to popsat nedá. Nevím, co k tomu dodat dál.
Hráli jste někdy hru "Postižená zvířátka"? Zkuste to. Udělejte si čas a zkuste to. Potřebujete jenom párátka a fantazii. Rozdělíte se na dva týmy a jeden tým vymyslí větu. Ta určitá věta musí být o zvířeti, kterému se něco stalo. Potom se vybere jeden člen od protivníků a tomu se ta věta řekne. Vybraný si dá mezi zuby párátko, tak, aby mu držela otevřená pusa a větu přednese svému týmu. Když uhádnou, jaká věta to je, mají bod. Když ne, má bod tým, který větu vymyslel.
Oblíbená věta z minulého soustředění:
"Pavímu očku chybí očko na křídle."
Věty, které se vymyslely letos a nedaly se pořádně uhodnout:
"Paviánovi spadlo na palici poleno."
"Marinovaná muréna měla mimořádnou migrénu."

Ale to bych žbleptala jenom o té hře. Když já nevím, o čem napsat. Prostě to bylo super a tečka. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama