Leden 2011

Někdy holt chodím s křížkem po funuse...

27. ledna 2011 v 21:07 | Brita |  moje žblepty
coffe
Pravda pravdoucí. Čas od času, spíš pořád, mám opožděnou reakci. Jako v tomto případě. V tomto případě s "krásným" jménem Krasna.cz. A hlavně o jednom článku. Právě proto chodím s křížkem po funuse, protože všichni ostatní se k němu již vyjádřili.
Proč právě o tomhle jednom článku? Protože jsem neměla dostatek duševní síly prohrabávat se tamními příspěvky, neboť pro mě je čtení o módě a "jak na kluky" jako prodírání se hustým, hnědým bahnem, sůl v očích, říkejte tomu jak chcete. Můžete mě i lynčovat za můj názor, mě je to jedno. Já na kyberšikanu nevěřím, proč bych si měla dělat hlavu z kritiky? 

Why I don't like shopping

24. ledna 2011 v 20:17 | Brita |  moje žblepty
coffe
All right, I AM crazy. So, this article will be writed in English. Err, I don't know, what iI should write. So, ehmm...All right, I've got it. 

Taťka mi odjel s propiskou...

23. ledna 2011 v 21:04 | Brita |  obrázky
draw
Už zase otravuju. No jo, já vím. Ale nemohla jsem si pomoct. Počítala jsem nějaké příklady, potom mě to přestalo bavit a já se pustila do kreslení. Jako první přišlo na svět oko. Oko více méně šrafované a... no to mě podržte...vzhledné. A jelikož mě to začalo bavit, oko jsem ponechala svému osudu na kraji papíru a nakreslila další. A další. A potom...hmmm (zapřemýšlení) a začaly se vlnit vlasy. A! Tramtarará, vzešlo z toho toto.
Nestačila jsem to dokončit. Taťka mi vzal propisku. Ale stejně si myslím, že takhle je to hezčí. Takové tajemné. Navíc, s tím, jak umím nos a pusu, bych to sem nedokázala dát beze strachu, že z toho někoho trefí šlak.
oddělovač

Hamster

23. ledna 2011 v 9:41 | Brita |  katalog

What I create on computer
Tak, a další z mých výtvorů. Čím šílenější, tím lepší, ne? Ne, ale tenhle design se mi docela povedl. Prohrabávala jsem se počítačem (počítačem mojí sestry) a narazila na fotky našeho křečka. Pamatuji se, že jsem fotila já, jejím foťákem. No, tak nějak jsem nezaváhala, pustila Photofiltre a na tom pidipočítači s ještě menší pidiobrazovkou jsem spatlala to, co uvidíte pod perexem.

oddělovač

Soustřeďko

21. ledna 2011 v 22:34 | Brita |  moje žblepty
coffe
Již jsem se vrátila. Ano, už to tak bude. Úspěšně se mi podařilo přežít týden bez blogu. Nechápu, jak. A taky nechápu, jak jsem dokázala přežít bez neustálého přísunu jídla za ustavičného pohybu.
Náhodou, bylo to super. Poznala jsem nové lidi, zaběžkovala jsem si, zaběhala jsem si a zaválčila jsem si s klukama. Krása. Ovšem, taky jsem si mohla vybrat lepší postel. Ležela jsem totiž hned za dveřmi, a jak do pokoje pršely sněhové koule, povlečení moklo a moklo... 

Když nemůžeš, přidej!

12. ledna 2011 v 22:25 | Brita |  moje žblepty
coffe
Aneb, došly mi nápady na nadpisy. 

Runy, věštěte...

7. ledna 2011 v 20:49 | Brita |  obrázky
draw
Znáte film Stardust (hvězdný prach)? A poslechli jste si soundtrack? A líbil se vám? Pak jste můj člověk. Ne, pokusím se to nerozepisovat. Ty přízraky... XDDD. Ach jo. To nepochopíte, jestli jste to neviděli. No, nevadí. Chtěla jsem vám přiblížit, co je ten obrázek dole. Totiž, ve filmu je jedna kouzelná scéna, kdy Septimus vyhodí bílé runové kameny a na Lamiinu ruku, kdesi jinde, dopadnou černé. Už jsem  vám to přiblížila? super. Ano, jsou to runové kameny a ruka. No, podívat byste se mohli sami.

Ankety a komentáře

6. ledna 2011 v 15:17 | Brita |  moje žblepty
coffe
Ano, to stokrát omílané téma. Především komentáře. Proč čtete článek, když ho ani neokomentujete? To jste tak líní, abyste napsali jediný, nezáleží na tom, jak dlouhý komentář? Má tohle vůbec cenu, se pachtit, psát a lámat si hlavu s pravopisem, když čtenáři ani nesjedou dolů, aby klikli na hodnocení článku? Proč je odpověď v anketách nejčastěji ta první možnost? Pokud se ovšem někdo odhodlá a provede ten zatěžující pohyb prstem na myši.

Trénink, škola a další šílenosti

5. ledna 2011 v 20:33 | Brita |  moje žblepty
coffe
Víte. Co? Aha, tak vy to nevíte. S tím nemůžu nic dělat. Holt, co se dá dělat. Jak vám mám vysvětlit náš rozvrh, aniž byste padli unuděním? Nevysvětlím? Tak to neřešme. 
Ano, ano, ano, další z mých dokonale šílených, nesmyslných nadpisů. Další šílenosti? Ehm, těch se najde. Proč tam píšu škola? Ne, neptám se vás, ale sama sebe. Tak proč? No, protože je středa a to se co? To se do školy chodí. mimo výjimek. Dobře, vaše trpělivost je přezkoušena. Nyní k Vlastní náplni článku.

Až spadne poslední hvězda.

3. ledna 2011 v 18:51 | Brita |  Má literární díla
Writing
Jak je mým "dobrým" zvykem, propásla jsem šanci. Ano, objevila jsem soutěž, která se mi celkem zamlouvá, ovšem, až po uzávěrce. Jak jsem se zas proboha dostala k nějaké soutěži? No, přes blog autorského klubu. Projížděla jsem články a upoutala mě soutěž sborník 2010. Jak jsem řekla, upoutala mě příliš pozdě. To mě ale neodradilo. Na zadané téma: Až spadne poslední hvězda, jsem napsala povídku o třech stránkách ve wordu! Je to fantasy, což sice děsně ráda čtu, ale moje pokusy s tímto žánrem (a vůbec se všemi ostatními) byly katastrofické. Myslím, že můžu hrdě prohlásit, že tohle se povedlo. Další plus bylo, že maximálně deset stránek. což mi vyhovovalo. Ještě nevím, jestli to sem dám celé. Snad se to vejde. Tak kritizujte, kritizujte...
PS: Pozor, smutno!
oddělovač
Prolog:
Nikdy se neměli uvidět. Nikdy se neměli pozdravit. Ale osud nezměníš. Nebo to byl právě osud, kdo za to mohl? On, stále a pořád sepisující osudy všech tvorů a neživých věcí? Stalo se tehdy, že zapomněl na dva tvory, že opomněl zapsat spojitost mezi nimi? Snad tak, či onak, není důležité proč, ale že se to stalo.

Coffe, aneb rok přešel, je čas se ovinout novým

1. ledna 2011 v 13:20 | Brita |  katalog

coffe
Jak začít tenhle článek mi je záhadou. Ani pořádně nevím, do které kategorie doopravdy patří...
Prostě, nový rok, nový vzhled...
A nový styl, tedy alespoň pokus, tedy alespoň...no, nebudu to zamotávat. Prostě jsem se rozhodla, že  budu psát velká písmena na začátku věty, a do každého článku přidávat takovýhle avatar, či něco tomu podobného, aby to maličko odlehčilo čtení... 
A jo, přidám ten článek ke grafice, vždyť je o vzhledu...