Říjen 2010

studie rukou

29. října 2010 v 10:37 | Brita |  obrázky
včera jsem byla u babičky. krom toho že jsme pekly perníčky (tedy, pekly, udělaly jsme těsto a vykrájely tvary) jsem nakreslila miniaturní ruce podle skutečnosti.

Dráček

24. října 2010 v 11:35 | Brita |  obrázky
tak jsem zas kreslila pro sestru a vzniklo z toho tohle :)
bez komentáře... je to podle skutečnosti, ale tu původní postavičku byste v tom nepoznali...

žbl žbl žbl...

20. října 2010 v 13:06 | Brita |  moje žblepty
i, co se událo v posledních dnech. 

Love tea

17. října 2010 v 13:04 | Brita |  katalog
no, je to něco menšího. podržte se, je to... ehm, jak se tomu říká? nálepka? známka? není to klikačka prosím. je to, no, ta známka... no, název napovídá., že by to mělo být něco s čajo-milovnickým námětem. kuk na cč.

Diplomy a výtvor...

16. října 2010 v 18:00 | Brita |  blbůstky
takže oznamuji svým návštěvníkům, že jsem vypadla ze soutěže a nártounek (článek s prosbou o hlas zde) se nedočkal slávy. zato jsem dostala diplom (samozřejmě za poslední místo) a ještě jeden diplom od Lastury k tomu přidám. a jak tak brouzdám blogem, našla jsem soutěž, do které se sice už nemůžu přihlásit, ale co. ten úkol, co tam byl, jsem z čiré nudy udělala a uvidíte jej pod těmi diplomy. 
Píšu vlastně skoro po týdnu co? to je nevídaná doba. no, může za to to, že hodlám být aktivní ještě na dalším blogu, ale jeho adresu z rozmaru tady neprozradím. jen tak, na zkoušku. abych viděla, jak moc se o mo tvorbu zajímáte (berte to s odstupem prosím)
a co je jinak nového? jsem nemocná. uškemrala jsem (tomu byste nerozuměli, pokud byste nebyli mnou), že v pondělí už do školy jít můžu, abych nakazila ostatní (to si dělám legraci) a doplnila učivo (vážně. každá absence snižuje možnost dostat za jedna). a co mi vlastně je? po třech hodinách si kapu do očí kapky, protože v nich mám nějaký (doplňte nevhodné slovo) zánět, pocházející z té (jiné nevhodné slovo) rýmy, která mi do slova a do písmene už leze krkem. nedělám si legraci. ta potvora už mě stačila málem udusit, ale já se nedám. taky bych měla užívat sprej do nosu (hned několik druhů, jeden na uvolnění a jeden na léčbu) a kloktat, protože mám nějaké vředy v krku. podle mě je to buďto obměna beďarů, které (nechť se to nezmění) nemám nebo žaludečních vředů nebo nějaká divná mutace obojího nebo prostě afty. 
nevím, jak často tady budu teď, když pracuji na tom druhém blogu, ale jak se rozjede, asi budu mít víc času na tenhle. a teď už k těm diplomům:

den na Milešovce

10. října 2010 v 20:46 | Brita |  moje žblepty
Asi to stálo za to. jeli jsme na Milešovku, což je mimochodem nějaká bývalá sopka, a já tam za pěkného sluníčka pořídila pár fotek, z nichž alespoň jedna bude v novém vzhledu. pro porozumění: rozhodla jsem se, že nebudu nic komplikovat, záhlaví dám nad menu a tak. a taky přemýšlím, že se přestěhuji na jiný blog, protože tenhle už je tak nějak přeplácaný a zmatený a nerozvržený a bylo by jednodušší jít jinam než tohle předělávat a tak. na druhou stranu se mi nechce čekat další tři měsíce, abych se mohla přihlásit do AK (což chci udělat hned, jak začnou přibírat nové členy).
no, řekla jsem, že jsme byli na Milešovce. vysoké, strmé, únavné, to budou ta správná slova. ale na vrcholu byl takový plakát, soutěž. takže jim tam pošlu výtvor na téma Milešovka do 30. 10. 2010 a můžu něco vyhrát. přemýšlela jsem, jestli mám něco sepsat nebo nakreslit, ale nakonec asi něco nakreslím. už to mám vymyšlené. bude tam sípající člověk, který se z posledních sil škrábe do kamenitého kopce a na zádech ho bude tížit obří batoh. ale k těm fotkám. na jedné křižovatce lesních cest byl docela velký prosluněný prostor. a žlutooranžové javory. neodolala jsem :D... 

život Listův

7. října 2010 v 20:03 | Brita |  jednorázovky
hm, možná to není tak úplně k podzimu, ale když se řekne podzim, vybaví se mi padající listy. díky skutečnosti, že jsme o slohu nedělali nic zajímavého (béé, kdybychom měli psát alespoň něco, ale ne, my výtahujeme) a deset metrů za oknem stál žloutnoucí javor, neodolala jsem, a moje mysl, naprogramovaná na sloh, vytvořila krátký příběh o listu, který světelnou rychlostí předala ruce s propiskou. vzniklo následující dílo:

Nártounek v soutěži

2. října 2010 v 19:52 | Brita |  blbůstky
jtak nyní zabrousím daleko od toho, co by se ode mě dalo čekat. ano, přihlásila jsem se do soutěže. soutěže o nej zvíře. jsem tam s Nártounem filipínským. takže k věci:

Bouře

2. října 2010 v 11:22 | Brita |  jednorázovky
no, rubrika jednorázovky nám nějak nepřekypuje příspěvky. už bylo na čase, aby mě něco napadlo. zrovna včera, když jsem se vracela ze školy jsem přemýšlela nad tichem, které stálo v naší čtvrti a neodfouklo ho ani ševelení listí ve vánku. takže mě napadlo napsat povídčičku na téma ticho před bouří nebo bouře. možná název ještě změním...