už po několikáté...

6. srpna 2010 v 17:16 | Brita |  moje žblepty
takže jsem se zase vrátila. tábor byl úžasný. naprosto předčil má očekávání.

do téhle doby jsem byla jen na jednom táboře a to když mi bylo devět. pozval mě tam kamarád ze školy. po příjezdu tam jsem zažila šok. vedoucí se starali jenom o sebe a na děti vůbec pozor nedávali. byla jsem v týmu s jednou panovačnou holkou, která se okamžitě prohlásila za vůdkyni našeho oddílu a všechny nás malé terorizovala. na většinu z ostatních si sice většinou moc netroufla, protože tam měli buď starší sourozence nebo byli nějak příbuzní s vedoucími, ale já jsem tam byla sama. když vedoucí vymysleli šílenou hru, tak jsem dostala tu nejnebezpečnější úlohu, jako třeba, když jsme měli postavit "sáňky" a já na nich měla jet, táhnuta psím spřežením-lidmi do kopce a z něj dolů. to by ještě bylo dobré, ale ty sáňky byly z prken s čouhajícími hřebíky a byly pospojované lepicí páskou... (neříkala jsem vám to už? =D)

to tenhle tábor, to bylo něco! to se nedá popsat, to se musí zažít. program byl docela nabitý, takže jsme se tam nenudili a zdálo se mi, že mě tam všichni berou. bylo to moc fajn. nakreslila jsem tam spoustu obrázků, z nich některé mi připadají docela depresivní, protože jsem je kreslila potom, co jsme si s holkami povídaly horory. brzo je sem dám.
opravdu vám k tomu táboru víc nepovím, prostě to nedokážu popsat tak, aby to vyznělo přesně stejně "suprově", jak to cítím. =o)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bereniké Bereniké | Web | 6. srpna 2010 v 19:07 | Reagovat

Sáňky pospojované lepicí páskou??!Čohající hřebíky?! O_O Divím se , že si to přežila bez úhony :-D
Já nikdy na táboru nebyla.Nikdy mě nepřitahovalo spát v chajdách,ranní budíček,komářice ani pavouci.Ale jak teď čtu tvoje story tak bych na tábor klíďopíďo jela!
Jinak se moc těším na ty obrázky! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama