naprosto nezajímavý článek

19. srpna 2010 v 9:23 | Brita |  moje žblepty
dobře, slíbila jsem, že napíšu o Dänikenovi (Dénikenovi) pokud jste ho četli a pokud jste takoví strašpytlové jako já, víte, proč mi z toho běhá mráz po zádech. 

jak už jsem tu někdy říkala, pro mě je představa jakýchkoli mimozemšťanů nepředstavitelná. nemůžu si pomoct. i kdyby vypadali jako zelené želé s očíčkem na anténce, já si je budu pořád představovat tak, jak byli v Indiana Jones and kingdom of the krystal skull (Indiana Jones a království křišťálové lebky). podívejte se na to, já vám ty UFOny popisovat nebudu. 
zpátky k věci. Däniken píše, že je kliďánko možné, že nás kdysi v pradávnu navštívili "nezemšťani" a začali nám vtloukat zásady hygieny, kovářství, vyvinutějšího zemědělství, a že nás začali křížit k obrazu svému. nepovedené kousky ničili atomovými výbuchy a potopami světa. zcela chladnokrevně.
říká, že vědci nemají odvahu podkopávat "školní vědomosti". sice je to stará knížka a jsem teprve na čtyřicáté stránce, ale stejně mě to uvrhlo do zamyšlení tak, že o tom musím napsat, byť tenhle krátký článek. 

PS: vlastně to není až tak děsivé, já si to jenom nedokážu představit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bereniké Bereniké | Web | 19. srpna 2010 v 20:26 | Reagovat

Hmm...zajímavé...Ale já si nemyslím ,že se to stalo i když je to zvláštní úvaha.A když už tu ti "nezemšťani" byli tak proč by lidem začali vtloukat zásady hygieny, kovářství a vyvinutějšího zemědělství??!A navíc když už tak tak přeci nemohli mít stejné podmínky jako zde na zemi.silně pochybuji , že se to mohlo stát.No ale nápad je to celkem dobrej (na knihu,seriál nebo film) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama