Brouci-8. dílek

6. srpna 2010 v 17:11 | Brita |  Brouci
osmý dílek Brouků. těšíte se?


na louku, kde jsme cvičili, se každým dnem chodilo dívat víc lidí. opírali se o hrazení a s výrazy úžasu a strachu nás pozorovali. my-"energetická legie" jsme mohli vidět auru-pořád jsme s ní pracovali, takže tohle byl vedlejší účinek. rozmanitost barev aur byla ohromující. chyběla jen černá a bílá (aura člověka zčerná a postupně zmizí, když zemře, bílá aura znamená prázdnotu mozku-člověk s bílou aurou je buď vážně duševně nemocný nebo je miminko, ale i novorozeňata mají v bílé auře příměs jiné barvy. postupem let bílá ustupuje a nahrazuje ji jiná barva.) a také tam nebyla žádná aura, která by se podobala té mojí-proměnlivá. jasně, když byl někdo naštvaný, jeho aura ztmavla, ale v podstatě svou barvu nezměnila.
z úvah mě vytrhla Týna se svým sytě fialovým energetickým mečem. boj s ní jsem neměla ráda. moje aura po kontaktu s její energií ošklivě zažloutla do barvy staré modřiny. uskočila jsem před sekem a další ránu jsem odvrátila štítem. Týna dělala pořád stejnou chybu. byla příliš zbrklá. stačilo mi počkat, občas vyslat nějakou obrannou stěnu. Týna se brzy unavila. už mi stačilo jen kousek uhnout, až udělá další výpad, aby jí setrvačnost pohybu shodila do trávy. ležela tam udýchaná a já jí mečem mířila na krk "jsi mrtvá" a stáhla jsem se. 
náš problém byl, že jsme se cvičili v boji proti lidem, když našimi problémy byli Brouci. dělali mi starosti. poslední týden přibíhali a ťukali tykadly na plexisklový plot. myslím, že vydávají i zvuky. zvuky příliš vysoké, aby je člověk slyšel. k čemu jim to bylo, jsem se měla dozvědět za chvilku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama