Bla bla bla

18. srpna 2010 v 20:08 | Brita |  moje žblepty
výborně. mám nakoupeno do školy. 

což mi nepříjemně připomíná, že prázdniny pomalu, ale jistě dotikávají ke svému konci. no, co se dá dělat. čeká mě dalších deset měsíců plných pěchování nepotřebných informací do hlavy, zacpávání si uší o přestávkách a školního "crrrrr". abych to vysvětlila: neviděli jste hlučnější třídu, než je naše. šílenci pobíhají po obvodu místnosti, vrhají po sobě křídu a rozbíjejí lampy házením velkých oslintaných lízátek. už se těším! no, alespoň, že jsem si nemusela kupovat horu věcí do výtvarky. potřebujeme totiž jenom tempery, štětce a paletu. (kelímek a hadr se dá sehnat doma) pořídila jsem si barevný úkolníček formátu A5 (do A6 se blbě kreslí) a nějaké ty psací potřeby. no, nebudu tu vyjmenovávat celý seznam. 
za zmínku z dnešního nákupu stojí snad už jen zmrzlina. jedli jste někdy Rollkeks? úplně úžasné pošušňáníčko. cholesterolová smetanová bomba v oplatkové trubičce polité čokoládou. máte na to chuť? Pozor! (a to už je nějaké pozor, když se obtěžuji napsat velké Pé) mám za to, že do té zmrzliny dávají něco, co jí dělá návykovou. náš mrazák přetéká Rollkekskama. =oD

PS: četli jste dénikena? (nevím, jak se to píše) já ho čtu teď. ale o čem je, vám napíšu, až ráno. teď se stmívá a já bych se v noci nerada bála :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bereniké Bereniké | Web | 19. srpna 2010 v 20:32 | Reagovat

jo já byla nakupovat do školy dnes ráno ale moc jsem toho nekoupila jen gumu :D!Protože nastupuju na gympl tak ještě nemám seznam co všechno musím mít.Takže pujdu  nakupovat až v září.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama