Děs z vody

16. července 2010 v 20:05 | Brita |  moje žblepty
tak zítra jedeme do Chorvatska. móře, sluníčko, válení se na přeplněné pláži. idyla. já bych se bez ulepení slanou vodou klidně obešla. mám radši bazény s pevným dnem...

víte, vlastně nevíte, ale teď to vědět budete, já jsem příliš dlouho plavala pouze v bazénu s kachličkami na dně. (sedm let každodenně dvě hodiny už nějaká doba je, ne?) takže teď mám příšerný strach ze dna. všechny ty malé "duny" písku, vlající řasy, ježovky tři metry pode mnou, které určitě vyplavou jenom aby mě popíchaly, průhledné medůzy a...bléé já na to nechci myslet. je to naprosto nepochopitelný strach. já se prostě nedokážu cítit bezpečně, když kolem mě (i kdyby sto metrů ode mě) jsou skály, ve kterých jsou různé pukliny a díry a ostré hrany atd. atd... já mám vždycky takový pocit, že se k těm skalám dostanu moc blízko a zaklíním si někde nohu a pak přijde příliv a já se utopím. chápete mě někdo? i kdyby byly třeba centimetrové řasy někde padesát metrů pode mnou, já mám strach, že se do nich zamotám. 
mám takové podezření, že vím, proč se pořád bojím, že se utopím (samozřejmě je to i syndromem kachličkového dna). to je totiž z toho, že moje sestra se mě pořád pokouší utopit v našem bazénku na zahradě. rodiče mi přijdou na pomoc teprv, když se sama osvobodím a lapám po dechu (kdybych chtěla, tak bych se vysvobodila lépe, ale já nesmím ublížit svojí sestře-na rozdíl od ní).

takže zítra odjíždíme, ale tentokrát si nejlepšího přítele člověka beru s sebou. ano, mysleli jste správně, beru si laptop. hned jak se vrátíme, jedu na dvoutýdenní tábor. tam si počítač možná vezmu taky. jestli se mi podaří zjistit, jak je to tam s internetem. i když, asi budu potřebovat přestěhovat na počítač fotky, kterých na táboře asi bude hodně.

PS: dokázali jste přečíst tento článek? dobře. a rozuměli jste mu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bereniké Bereniké | Web | 16. července 2010 v 20:45 | Reagovat

Jo já vím rodiče furt :nech ho,je malej neudělal to naschvál,atd...Ale bráška mě bouchat a mlátit může !

Je pravda , že moře je záludný ale bude tam hodně lidí kteří by ti pomohli v nouzi.

Doufám, že se vrátíš zdravá a živá :-)

PS: píšeš úžasně!Ten kdo by čllánek nepochopil by byl fakt blbej!! :-)

2 Millie> aff <3 Millie> aff <3 | Web | 17. července 2010 v 11:51 | Reagovat

hlavně se nám tam neutop, je ti to jasný ? :D
a souhlasím s Bereniké, nechápu, kdo by to nedokázal pochopit... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama