Bojkotuji

17. července 2010 v 22:33 | Brita |  moje žblepty
dnes moje sestra vyřídila, že do Chorvatska pojedeme až zítra (19.7.2010). 

večer jsem se dozvěděla, že tím, že jsme tam dnes nedorazili, nám propadá rezervace a zítra možná nebudeme mít, kde přespat. takže já nejedu! ne, jestliže mi hrozí, že budu muset spát někde v příkopu u silnice bez možnosti nabíjení laptopu a bez wi-fi! a proč tam vlastně potřebují mě? proč nemůžu zůstat doma? já chci zůstat doma. meruňky už žloutnou a já si neužiji ty nejlepší, protože ony nejlepší budou tak za jeden a půl týdne a v tu dobu jsem na táboře. takže bych radši zůstala doma a jedla meruňky, dokud neprasknu (nejlepší jsou ty tvrdší =o) ).
achich ouvej, já tak doufala, že si vezmu laptop s sebou a ono to vypadá, že by byl jen zbytečnou nepoužitelnou přítěží (bez internetu je opravdu k ničemu, protože na něm nemám žádné hry). příliš jsem spoléhala na to, že ho budu mít s sebou, takže jsem nepřednastavila žádné články.

takže pokud pojedeme, nebude tu tři týdny ani řádek. možná jednou, krátké vyprávění, v den kdy se vrátíme z Chorvatska-to už budu balit na tábor!

tři týdny tu nebudu. to je strašné. nikdy se mi nestalo, že bych tu nebyla tak dlouho...


PS: toto je 22. článek v červenci. to překonává červen (21 článků)
vývoj hojnosti článků najdete ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Millie <3 mění přezdívku na Scatty <3 Millie <3 mění přezdívku na Scatty <3 | Web | 24. července 2010 v 10:41 | Reagovat

Majdo, prosím, až tu budeš (na icq) apiš mi sms, musim  ti ještě neco napsat... ohledně tábora atd. :)
P.S. Bojkotuji s tebou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama