7. dílek- Brouci

11. července 2010 v 8:41 | Brita |  Brouci
nemohla jsem najít sešit, do kterého jsem to napsala na výletě, takže to sem dávám až teď.


výcvik byl těžší, než se zdál. z pohledu lidí, kteří se rozhodli magii neprobudit, to vypadalo jednoduše. pro ně jsme byli jenom blázni sedící v tureckém sedu na louce. pravdou bylo, že jsme se museli pekelně soustředit, aby se nám podařilo usměrnit auru do prostoru nad rukou...
byla jsem první, které se to podařilo. měla jsem zavřené oči, takže jsem svůj náboj, jak tomu říkal mág, nejprve neviděla, ale potom jsem ucítila na dlani teplo, tak jsem otevřela oči a začala zírat na věc, která se mi vytvořila v ruce. matně jsem vnímala, jak lidé kolem mě překvapeně vykřikují, když se jim podařilo vytvořit jejich náboj. zírala jsem na kouli, téměř průsvitnou, elektricky modrou kouli, která vypadala lehce jako vzduch a zároveň pevně jako skála. energie se uvnitř převalovala jako mlha. ani jsem si neuvědomila, kdy se její barva změnila v listově zelenou. překvapená tímto objevem, ohlédla jsem se po ostatních. všem už se podařilo náboj vytvořit, zářily pestrými barvami. nikomu se ale barva jeho náboje neměnila. otočila jsem sena svůj "výtvor". byl hnědý a pomaličku přecházel do oranžové...nicméně, všem se nám podařilo náboj vytvořit, takže jsme mohli přistoupit k dalšímu cvičení-odrážení tenisáků energetickým štítem.
mezitím byl drátěný plot okolo kasáren vyměněn za tlusté plexisklo. to bylo dostatečně hladké, aby po něm brouci nevylezli nahoru.
v době, kdy bylo oplocení hotovo, jsme přešli k dalšímu cvičení: vytvářeli jsme aurické meče a šermovali s nimi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vysavace vysavace | Web | 11. prosince 2010 v 15:20 | Reagovat

:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama