Druhy Duchů

24. ledna 2010 v 17:22 | brita |  Magické bytosti

Jako první bychom si měli položit otázku: Co to vlastně duch je? odpověď nezná nikdo. podle mé

teorie jsou duchové pozůstatek aurické nebo PSI energie, nacházející se okolo fyzického těla. Tento obal má určitý tvar, takže je to něco, jako nehmotné tělo, jehož část opouští fyzickou podstatu při astrálním cestování a v případě smrti opouští tělo v celku. Je to stejně důležitá část těla, jako jsou například mozek nebo plíce. My bez svého energetického obalu žít nemůžeme on je na nás nezávislý.
existují případy, kdy toto duševní něco opustí naše tělo a poté se vrátí. takováto věc se se stává například, když je někdo na pokraji smrti. lidé, kteří byli málem mrtví ale doktorům se je podařilo
zachránit, dokážou přesně popsat celou záchrannou akci, ačkoli byli prokazatelně v bezvědomí...

Daenot

Duch člověka, který zemřel přirozenou smrtí (stářím, bere se i nemoc). Takovíto duchové vyzařují silné studené světlo. Tak jako ostatní jsou otiskem mrtvého člověka. Mají sice rysy daného nebožtíka, ale nemají tvář a nohy se jim pomalu ztrácejí pod koleny.
Tyto duchy označujeme za dobré, hodné nebo čisté. Do dvou let od smrti těla si mohou vybrat tělo jiné. Pokud se tak nestane, stane se z duše Adaenot-osamělý nebo též pomocný duch. Vyznačuje se tím, že se chová jako "strážný anděl". Tak například způsobí přežití člověka při pádu letadla. Pokud záchrana vyžaduje příliš mnoho energie, duch se hned po výkonu vypaří.


Kerodot-poltergaist-hlučný duch

Duch člověka, který se sám zabil nebo zemřel při nehodě, kterou zavinil sám. Vyzařuje temnotu a strach. Je nejvíce "špinavý" Označení Poltergaist-hlučný duch není nejlepším jménem, protože jen hrstka z nich při svých škodolibých "nájezdech" hlučí. Díky Kerodotovi již nikdy nebudete spát v klidu. Velice často jsou životu nebezpeční.
Na rozdíl od Daenotů mají Kerodoti všechny křivky včetně chodidel,
avšak stejně jako oni nemají tvář.
Tito duchové nemají právo hledat si nové tělo.

Nenot
Duch zavražděného, nemá právo hledat si nové tělo, dokud se případ nevyřeší. Jako jediní Mají tvář. Nemají nohy od kolen dolů, ale jsou oblečeni do dlouhých pohřebních košilí. Nevyzařují světlo ani temnotu. Vyvoláni mohou být pouze příslušníkem své rodiny, znajícím jejich největší tajemství.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama